🔴

madebythe.com

Popísať madebythe: je ako definovať emóciu. Nemožné.

Mohli by sme napísať, že madebythe: je rodina spriatelených značiek, ktoré spájajú spoločné hodnoty a ciele, ktorými je zmena uhlu pohľadu. Ale nebolo by to presné. Pre každého to totiž znamená niečo iné. Scrolluj ďalej a sprav si vlastný názor.

image

Sme creative minds a pomáhame tvoriť navigáciu pre tvoj život

Žurnál je miestom, kde nájdeš tie najlepšie nástroje na plánovanie, zapisovanie a osobnostný rast. Vedľajšie efekty môžu zahŕňať lepšiu organizáciu času, vyššiu spokojnosť a viac splnených cieľov.

image

Sme passionate hikers a vydávame turistické publikácie s presahom

V Hikemates Shope ti ponúkame produkty pre echt turistov, kvalitné printy Poustre, časopis Hikemates a knihu Tam Hore. Z výťažku financujeme rozvoj a údržbu slovenských útulní, opravu turistických chodníkov a studničiek.

image

Sme nature lovers a prinášame ti zážitky z hôr do obývačky

Robíme Poustre. Prírodné plagáty, ktorými vzdávame hold našim veľhorám, ľuďom ktorí ich dobývali a tiež tebe a tvojim dobrodružstvám. Z výťažku financujeme rozvoj a údržbu slovenských útulní, opravu turistických chodníkov a studničiek.

image

Sme book freaks a vedieme kurátorské kníhkupectvo na Panenskej

V Brot Books Deli nájdeš non-fiction literatúru a magazíny, ktoré ti rozšíria obzory, ponúknu ti užitočné vedomosti, nové zručnosti, inšpirujú ťa k novým nápadom a k udržateľnému životnému štýlu. Umožníme ti zdravo rásť, objavovať a tvoriť.

image

Sme skillful fundraisers a chceme, aby pomáhať bolo jednoduchšie

Donio je fundraisingová platforma, kde každý má možnosť jednoducho a rýchlo získať financie na zmenu svojho príbehu alebo iným na ňu prispieť. Financie môžeš získať na čokoľvek, vždy dostaneš 100% získanej sumy a ešte ti s tým aj pomôžeme.

image

Sme super network a radi sa o naše kontakty podelíme

madebythe: je aj ekosystém kvalitných dodávateľov, ktorí zdieľajú našu filozofiu a umožňujú značkám sústrediť sa na to, čo je skutočne podstatné. Tiež chápeme, že keď sa darí našim dodávateľom, darí sa takisto aj nám.

image

Sme project catalysts a nebránime sa ani novým výzvam

Ako si si iste všimol, rozbiehať nové veci nás baví. Ak si vieš predstaviť spoluprácu s nami, sú ti blízke naše hodnoty a spĺňaš náš morálny kódex, radi si vypočujeme viac.

Sme všetko spomenuté. Ale najlepšie nás vystihuje jedno slovo. Enablers.

icon
★★★★★ 4.9

“Chalani, vy ste blázni.”

Naše manželky po oznámení nového projektu

icon
★★★★★ 5.0

“A prečo nie?”

My pri vymýšľaní nového projektu

© madebythe: s.r.o., Staré Grunty 6347/18, 841 04 Bratislava, IČO: 51178401, DIČ: 2120630952, IČ DPH: SK2120630952